Спочатку думала, що це чергова непотрібна іграшка на кухню, але чоловік наполіг на покупці, бо ми в кафе залишали за тиждень купу грошей на десертах для всієї родини. Зараз це наш улюблений прилад. Робимо сорбети абсолютно з усього: заморожуємо абрикоси, чорну смородину, персики, банани. Консистенція виходить ідеально шовковиста, без жодних льодинкових крупинок. Тепер у нас вдома власне преміум-кафе, тільки безкоштовне і без кілограмів цукру. Дуже задоволена якістю збірки — нічого не люфтить, ножі гострі, працює чітко.